Raven-Symoné

Raven-Symoné Christina Pearman

7,2
862 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Raven-Symoné

że to troche taka zadufana w sobie lalunia. Mogę się mylić ale ona wygląda na taką.

użytkownik usunięty
Lapulka

"ona wygląda na taką" a więc oceniasz ją tylko po wyglądzie?

Napisałam, że mogę się przecież mylić. Nie oceniam jej po wyglądzie, ale w każdym filmie jaki z nią widziałam grała właśnie lalunie i może to dlatego mam takie odczucie, że ona taka jest... Nie wiem. Nie znam jej osobiście więc nie mogę dokładnie powiedzieć.

użytkownik usunięty
Lapulka

rozumiem że możesz się mylić. właściwie ja widziałem ją tylko w serialu komediowym "that so raven" i nie wiem jak gra w innych filmach. dlatego ja nie odczuwam że ona takowa jest.... chodź stwierdzam fakt że te zdjęcie do niej nie pasuje, jakby rzeczywiście była taką "zadufaną lalunią". no ale nie będę się czepiał, muszę przyznać że talent komediowy to ma, na pewno.

Lapulka

Pozory mylą =) Aktorzy mają na sobie tony masek, nie wiadomo jacy są naprawdę. A jej role to zwykłe kreacje, stworzone na potrzeby danych produkcji...

Lapulka

Popieram...nie wiemy jaka jest w prawdziwym życiu...to tylko role.Ale zdjęcie...no cóż...mogliby zmienić :/

Lapulka

Wiesz co nieocenia się ludzi po wyglądzie.Znasz ją dobrze,że ją oceniasz?!Moim zdaniem to fajna i miła dziewczyna.Ludzie grają różne role i różne charaktery.Następnym razem proszę Cię nieoceniaj ludzi po wyglądzie.

vicky_7

Nie napisałam, że ona taka jest tylko że wydaje mi sie tak. Nie oceniam jej tylko po prostu mówię swoje zdanie. Ty uważasz inaczej no to ok. Po prostu spojrzałam na zdjęcie i odczułam wrażenie, że ona taka może być.

Lapulka

Nic dodac nic ujac. Ludzie jak wy mozecie oceniac, albo wyrazac opinie/charakterystyke ludzi na podstawie ich zdjecia?
Ja rozumiem, ze oceniacie wyglad, ale juz dajmy sobie spokoj z ocenianiem zewnetrznym! Dorosnijcie, bo takie opinie wydaja tylko dzieci w przedszkolu co to mowia, ze lalka Barbie jest milusia bo na taka wyglada :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones