Raven-Symoné

Raven-Symoné Christina Pearman

7,2
864 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Raven-Symoné

Raven napewno ma wiele dobrych stron. Jest piosenkarką i aktorką. Ma też wady. Jedną z jej największych wad to, że jest pulchna. Nie mówię, że jest gruba, ale chuda też nie. A gwiazdy są raczej chude... Niezależnie jaka jest to i tak ją lubię. Bardzo lubie film That's so Raven (po polsku Świat Raven). Bardzo często go oglądam i jest ciekawy. Moim zdaniem najfajniejsza piosenka Raven to Some call it magic. Prosze napiszcie mi czy wy też luicie Raven tak jak ja i czy myślicie, że ma ogromny talent.

vicky_7

"Jedną z jej największych wad to, że jest pulchna" Czy ty widzisz co napisałaś??? He he dobre sobie. Ona wcale nie jest pulchna. A nawet jeśli waży więcej niż 35 kilo to nie jest wada. Sprawdź lepiej w słowniku co to słowo oznacza (swoja drogą - defekt, skaza) zanim wyrazisz swoja opinię. Poza tym jest naprawdę śliczna, ma ogromny talent, umie śpiewać. A! I nie wszystkie gwiazdy są chude np. Beyonce, Oprah Winfrey, Scarlet Johansson, Shakira, Monica Bellucci, Jennifer Lopez, Eva Longoria, Kasia Bujakiewicz, Anna Mucha, Joanna Liszowska, Edyta Jungowska, Mariah Carey, Urszula, Lil' Kim, Catherine Zeta-Jones... itd itp. A jak zazdrościsz takim "gwiazdeczkom" jak Victoria Beckham (bez mężusia nic by nie osiągnęła), Nicole Richie (adoptowana córeczka tatusia), Calista Flockhart to sama przestań jeść. Dzięki takim opiniom jak twoja "te" gwiazdy i normalne dziewczyny wpadają w anoreksję. Przez takie osoby jak ty w anoreksję wpadła moja przyjaciółka. Od 6 miesiecy juz jej nie ma na tym świecie bo przyjęła się takimi osóbkami jak twoja. Wszędzie te chude szkieletory. Ludzie powtarzali że musi coś ze sobą zrobić. Wpadła w depresję. Przestała jeść. Nawet lekarze nic jej nie mogli pomóc. Gdy wkońcu schudła do 38 kg umarła... Ja sobie nie wyobrażam Raven w ciele Keiry Knightley. To by było na tyle

Oto "gwiazda" http://www.elheraldo.hn/fotos/11967.jpg
I nastepna http://accel11.mettre-put-idata.over-blog.com/0/15/47/25/image0mq6.jpg

anitqa

Przepraszam i jest mi bardzo przykro, że umarła twoja przyjaciółka.Wiem, że faktycznie nie mam racji i jeszcze raz przepraszam.

anitqa

Co masz do Keiry Knightley? Nie rozumiecie, że niektóre osoby nie musza katować się dietami, żeby być szczupłe? Niektórzy jedzą bardzo dużo kalorycznych rzeczy i są chudzi jak patyki, albo jak Keria, a inni nie jedzą mało i są "pulchni". Znam wiele takich osób. I to nie zawsze zależy od odchudzania tylko od metabolizmu każdego z nas i genów. Jeżeli ktoś jest po prostu normalny, czyli chudy to nie mówcie od razu, że namawia innych do anoreksji. Poza tym każdy ma swój rozum. Jak ktoś chce się zabić bezmózgim odchudzaniem, zamiast schudnąć jakąś odpowiednio dobraną, zbilansowaną dietą to jego sprawa. Otyłość jes chorobą i należy z nią walczyć. Tylko większość ludzkiej populacji myśli, że żeby schudnąć nie można nic jeść i trzeba być anorektykiem, a to nieprawda. LUDZIE, MYŚLCIE CHOCIAŻ TROCHĘ!!!

Kreseczka

Poprawka: chudy to nie to samo co szczupły, tak jak otyłość to nie to samo co nadwaga. Jak ktoś myli pojęcia, to koniecznie musi zapoznać się ze skalą.

vicky_7

A mnie się właśnie taka podoba! Wygląda super i pokazuje, że znane osoby wcale nie muszą być wieszakami, żeby były znane... Tak trzymaj Raven! :*

użytkownik usunięty
Kitty_16

Bardzo utalentowana i ambitna młoda osóbka. W komediach - znakomita :) I nie wiem czemu się czepiacie, że pulchna, przecież ona jest bardzo ładna. Większość Afroamerykanek ma duże pupy i szerokie biodra - to po prostu inna sylwetka niż u Europejek :P

vicky_7

Jest bardzo oryginalna. Podoba mi się jak gra, role jakie odgrywa są znakomicie przez nią wykonywane ^^ a w "Wycieczce na studia" przebiła sama siebie xd

użytkownik usunięty
vicky_7

Dzieci co wy w ogóle piszecie... Jedna mądrzejsza od drugiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones