Michael RapaportI

Michael David Rapaport

7,0
5 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Rapaport

wg. mnie gość wogóle nie nadaje się do roli tego detektywa w prison Break w czwartym sezonie... on został zapamiętany przez mnie jako drugoplanowy komediowy aktor i niech takim pozostanie :P

adrian110288

Co Ci się niby nie podoba w jego grze? Gra tam całkiem przyzwoicie...

adrian110288

Wlasnie wrecz odwrotnie.... zagral tam bardzo dobrze. Inaczej niz w innych poprzednich rolach. Zostal zaszufladkowany swoimi poprzednimi rolami, ale w prison braek dopiero pokazal, ze jest jednak dobrym aktorem. Bardzo sie ciesze, ze gra jedna z glownych rol w 4 sezonie prison break...

adrian110288

moim zdaniem też nie pasuje do roli ale bardziej wyglądowo (nie pasował do złego gliny, zapamiętałem go z kiepskich ról i głównie komediowych) ale co się dziwić jak facet z taką filmografią przyjmuje role które w wielu filmach grają statyści :/

użytkownik usunięty
adrian110288

Przecież zagrał świetnie. Ja bynajmniej go pamiętam z "Boston public" i nic tam raczej specjalnie komediowego nie było.

Tak ale chyba dostrzegasz różnicę między nauczycielem a detektywem? Moim zdaniem absolutnie nie pasuje do tej roli w "Prison break" z twarzy to taki pluszak, miły facet, słaby i ogólnie przeciętniak w "Prison break" wygląda jakby chciał rozpracować Firmę bo ktoś mu kazał, bo go ktoś nastraszył, zachowuje się jak Bellick po i w Sonie, jest taki rozdygotany że tak powiem. Nie po prostu nie pasuje i już!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones