Jonathan Lipnicki

Jonathan William Lipnicki

7,4
1 153 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Lipnicki

LIPNICKI
Czy on nie ma przypadkiem polskich korzeni?

123Kasia_123

też się zastanawiam, bo niby skąd by miał polskie nazwisko? Musi mieć, tylko tutaj nic nie jest wspomniane

halfvampire

No właśnie! Liczyłam na to, że w ciekawostakch będzie, ale no cóż pozostaje ciocia wikipedia;)

123Kasia_123

no i ciocia wikipedia mówi, że ma polskie pochodzenie ;D

FlameTora

No, proszę! To co? Teraz wyścig kto jako pierwszy doda to do ciekawostek? hehe

123Kasia_123

amerykański aktor polsko-żydowskiego pochodzenia. - inf by wikipedia ;>

123Kasia_123

Polacy są już wszędzie xD

Potterkowa

Raczej "Żydzi rządzą Hollywoodem."

Potterkowa

nie jest zadnym Polakiem

bananowiec_100

No tak, miałam na myśli polskie pochodzenie

Potterkowa

tu trudno pisac nawet o pochodzeniu . tato emigrant , niewiadomego pochodzenia , mama zydówka .tu moze byc w przypadku jego ojca jak np . z michnikiem-ktory przyjal nazwisko michnik bedac 100% zydem . .byc moze jego tato rowniez zmienil nazwisko aby uniknac przesladowan ze strony niemcow podczas 2 wojny swiatowej . jednakze jesli brac pod uwage miejsce urodzenia taty Jonathana ,to jego ojciec ma Polskie pochodzenie . natomiast jonathan ?urodzony w usa , nie wiem .Lubie goscia ale z Polska to on chyba nie ma nic wspolnego

bananowiec_100

tata - polski Zyd, mama- rosyjska Zydowka

123Kasia_123

Głupie pytanie
To tak jak by spytać czy murzyn w Ameryce ma afrykańskie pochodzenie.

ari78

Przede wszystkim, to niepoprawne stwierdzenie, nie murzyn, tylki czarnoskóry, bądź afroamerykanin i jak najbardziej można go zapytać czy ma pochodzenie afrykańskie, bo najprawdopodobniej ma z któregoś pokolenia. Tak jak biały, choć nie zawsze biały człowiek z polskim nazwiskiem, też ma korzenie w którymś pokoleniu polskie.

Ewiatko

Gdzieś kiedyś słyszałem na yt i powiedziała to czarnoskóra osoba, że słowo murzyn to normalne słowo określające ich.
Mam kumpele w Anglii, polka tam mieszkająca, ona jest lesbijka która jest bardzo wyczulona na nietolerancję i też używa słowa murzyn...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones