PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250591}

Stuart Malutki 3: Trochę natury

Stuart Little 3: Call of the Wild
5,5 2 283
oceny
5,5 10 1 2283
Stuart Malutki 3: Trochę natury
powrót do forum filmu Stuart Malutki 3: Trochę natury

W moim wieku może i już nie wypada oglądać bajek, tudzież po prostu filmów animowanych skierowanych głównie do dzieci, jednakże gdy nadaży się okazja i mam trochę czasu nie omieszkam oglądnąć, coś co przypominałoby mi choć w pewnym stopniu dzieciństwo.

Ostatnio właśnie udało obejrzeć mi się trzecią część popularnego Stuarta.
Wersja ta została wydana jedynie na DVD oraz na kasetach VHS. tym razem obyło się premiery w kinach. Mimo wszystko film pozytywnie zaskakuje. Jest mądrym pouczeniem życia dla naszych milusińskich, a i starsi widzowie będą się przy nim świetnie bawić.

Ta część serii odchodzi od poprzednich nie tyle może konwencją, co stylem grafiki. tym razem całość jest generowana komputerowo w tzw. popularnej ostatnio technologi "Cell shading", przez co trójwymiarowe obrazy wyglądają jak rysowane grubą kreską i kredkami. Wszystko to wygląda całkiem sympatycznie. Muzyka jest według mnie bardzo dobra i kojarzy się często z innymi wielkimi produkcjami z za oceanu.

Głosów bohaterom użyczyli aktorzy uczestniczący w tworzeniu poprzednich części. Znajdziemy tutaj oczywiście Michaela J. Fox`a oraz Geene Davis,

Film emanuje dużą dozą zgrabnie wplecionego we wszystko humoru. Niektóre teksty (zwłaszcza białego kotka;)) są naprawdę niezłe, jak na film dla dzieciaków.

Polecam i moja ocena to 8/10, ponieważ zważywszy na mój wiek (a nie mam już paru lat:) film oglądałem z wielką przyjemnością i bez znudzenia, jak to sie ma w wielu filmach "dla dorosłych" ;).

Kuros

Film jest niezwykle przyjemny, choć właściwie w jakiś sposób stoi nieco w tyle w porównaniu z poprzednimi częściami. Właściwie to nie wiem, czego się po nim spodziewałem. Może oczekiwałem powrotu Margalo i kontynuowania jej wątku? Może kolejnego super szwarccharakteru, którego Stuarta zdołałby w sobie tylko znany doskonały sposób pokonać? Sam nie wiem. Mimo wszystko sam film jest niezwykle sympatyczny i przyjemny. No i podtrzymuje klimat poprzednich części. Kot Śnieżek i jego zwariowane teksty mówione w polskiej wersji językowej przez Wojciecha Paszkowskiego zawsze bawią mnie do łez. Ten aktor już chyba zawsze mi się będzie przede wszystkim z tym kotem kojarzył. Poza tym jak zawsze mamy w tej opowieści przesłanie - i bardzo dobrze. Bo czymże jest prawdziwa bajka bez morału? Przyjemnie się go ogląda, choć może nie tak mocno jak poprzednie dwie części. Ale jednak to zawsze jest ten sam kochany Stuart Malutki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones