PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139540}

Gniazdo

They Nest
4,4 168
ocen
4,4 10 1 168
Gniazdo
powrót do forum filmu Gniazdo

juz jutro, 23.05 na tele5 przed 22.00 zapraszamy na wspólne oglądanie i komentowanie :0)

hapibo

Kompletne nieporozumienie - tele5 puściło inny film, czyli pierwowzór filmu, pod którym jest ten temat.Notabene ten inny film jest całkiem dobry. http://www.filmweb.pl/film/Gniazdo-1988-164613

ocenił(a) film na 2
jporuba

ale ten co teraz leci to jest z 2000 i pod tym samym angielskim tytułem :) to jakoż to, że nie ten? :)

jporuba

W takim razie to wina telemagazynu, zamieściłem informację wedle ich programu a tam jak byk stało Gniazdo z 2000r.

ocenił(a) film na 2
hapibo

o materdeniu... karaluch królowa!!! to jest możliwe???!!! :)))))))))))))))))

ocenił(a) film na 2
hapibo

oł szit! przypadkowe unicestwienie - tego się nie spodziewałam!!!

hapibo

A jak przebiegło to przypadkowe unicestwienie? Główny bohater wystrzelił flarę ostrzegawczą i przypadkiem zapalił rozlaną benzynę?

ocenił(a) film na 2
jporuba

hahahahahahahaha skąd wiesz?!!!! :D

hapibo

To znaczy, że oceniłaś dobry film na bardzo złą ocenę.

ocenił(a) film na 2
jporuba

na moją ocenę zawsze składają się inne współczynniki, nie tylko sam film, i akurat 2 jest idealna oceną na te wczorajsze okoliczności :):):) hihihi

jporuba

Jestem po obejrzeniu obydwu, tego z 1988 i tego i stwierdzam że oba były całkiem udane. Ten jednak podobał mi się bardziej, ale pewnie to zasługa lepiej pokazanych karaluszków i ciekawszych bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones